GRUUSIA-GUDAURI
Small avatar %d0%b3%d1%80%d1%83%d0%b7%d0%b8%d1%8f
ALATES:
829€

Väljumisaeg: 20.02.-27.02.20

Kestus: 7

Hind kuni: 829.0

Hotell:

★★★☆☆

Гудаури. Грузия.

Gudauri on Gruusia suurim ja kõige kiiremini arenev suusakeskus. Siin Kaukasuse mäestiku südames asuvas keskuses on ühed suurepärasemad nõlvad Euroopas, kus kõrgeim tõstuk viib teid 3200 m kõrgusele. Kindlasti tõmbab siia sõitma ka Gruusia külalislahkus, maitsev köök ning muu Euroopaga võrreldes taskukohasemad hinnad.

20.02.-27.02.20

1. päev LEND TALLINN-RIIA-TBILISI, TRANSFEER GUDAURISSE
Koguneme kell 05:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia kell 05:40-06:30 ja lend Riia-Tbilisi kell 14:20-19:45 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT362 ja BT724). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi! 
Transfeer lennujaamast Gudaurisse (ca 120 km). Majutume 6 järgneval ööl Gudauris hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).

2.-6. päev SUUSAPÄEVAD GUDAURIS
Hommiku- ja õhtusöögid hotellis. Mõnusad suusapäevad, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine.
Soovijatel võimalik harrastada heli-ski'd või minna tuurile koos kohaliku mäejuhiga, et nautida puhast puutumatud lund.

7. päev PÄEV GUDAURIS JA PÄRASTLÕUNANE SÕIT TBILISISSE, MEELEOLUKAS LÕPUÕHTU KOOS TOOSTIMEISTRIGA
Hommikusöök. Päeva veedame veel Gudauri nõlvadel.
Pärastlõunal lahkume Gudaurist ning suundume Tbilisisse. Majutus Tbilisis hotellis Irmeni*** või sarnases.

Soovijatega suundume ühisele õhtusöögile - supral - koos veini, laulu ja toostimeistriga tutvume Gruusia köögi maitsetega (listasu eest, tellimine ja tasumine kohapeal). Olgu roaks lambašašlõkk, klassikalised hinkaalid või hartšo - siinsed kokad on igatahes meistrid! Õhtusöögil pakutakse rikkalikku valikut Gruusia köögi hõrgutistest. Toidud tuuakse lauale ühistel vaagnatel ja kindlaid toidukordi siin pole. Oluline on, et laud ei jääks tühjaks ja toostimeister ei väsiks. Gamardjozh – terviseks!

8. päev VABA AEG TBILISI VANALINNAS JA VABA AEG, LEND TBILISI-RIIA-TALLINN
Hommikusöök hotellis. Vaba aeg Tbilisis või soovijatele linnaekskursioon.
1,5 miljoni elanikuga Tbilisi on olnud Gruusia pealinnaks alates 6. sajandist. Mtkhvari (Kura) jõe kõrgetel kallastel asuv linn pakub omamoodi kaootilist segu erinevatest ajastutest ja stiilidest. Väärikate pühakodadega kõrvuti on uued supermoodsad hooned – ikka klaas ja metall, vanalinna kitsukesed tänavad pitsmustriliste balkonitega ja Rusthaveli avenüü luksushotellide ja klantskauplustega. Otsekui vahimees kõrgub linna kohal 4. sajandil araablaste poolt rajatud Narikala kindlus. Suursugune Kolmainu katedraalkirik ja Sioni katedraal, kus asub Gruusia tähtsaim reliikvia – maa ristiusustaja püha Nino viinapuu väätidest põimitud rist. Anchiskhati basiilika on linna vanim sakraalehitis ja pärineb tõenäoliselt 6. sajandist.
Vanalinnas asuvad ka väävliallikad, mida on mainitud juba antiikautorite poolt ja mille kohale on 17.–18. sajandil rajatud mitmed kuppelsaunad. Rohke väävlisisaldusega veed pidavat muutma nooreks ja reipaks ka kõige väsinumad ja rõõmsaks kõige kurvameelsemad!
Aeg suunduda taas Tbilisi lennujaama.
Lend Tbilisi-Riia kell 20:45-22:20 ja lend Riia-Tallinn kell 23:15-00:50 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT725 ja BT361).


Hind sisaldab:

  • lennupiletid Air Baltic liinilendudega Tallinn-Riia-Tbilisi ja Tbilisi-Riia-Tallinn;
  • lennujaamamaksud, käibemaks;
  • majutus 6 ööd Gudauris valitud hotellis, 6 hommikusööki;
  • majutus 1 öö Tbilisis hotellis, 1 hommikusöök;
  • transfeer Tbilisi lennujaamast Gudaurisse, trasfeer Gudaurist Tbilisi hotelli ja transfeer Tbilisi hotellist lennujaama;
  • bussi kasutus vastavalt reisikavale;
  • reisijuhi teenus.

    Reisipaketi hind: Hind al. 829€

1