BTA REISIKINDLUSTUS COVID 19
Small avatar 1499230677595c71d5ea40f2.95199722
ALATES:
6€

Väljumisaeg:

Kestus: 1

Hotell:

★★★☆☆

 

Paljud peavad reisikindlustust ebavajalikuks kuluks, mille arvelt säästa saab, kuid reaalsuses ei saa õnnetusi, pagasi kaotamist või lennu tühistamist ette näha.

Swedbank P&C Insurance AS kindlustusjuhtumite statistika kohaselt tuleb reisil olles enim ette õnnetusi või haigestumisi (27 protsenti), mis vajavad ravikulude hüvitamist. Teisel kohal on pagasi kahjustada saamine või täielik kadumine (24 protsenti) ja kolmandal reisi ärajäämine enda või pereliikmete haigestumise tõttu (19 protsenti).

 1.  Lend jääb ära või lükatakse kaugesse tulevikku. Lennufirma peab pakkuma alternatiivse reisivõimaluse, kuid kui sobivat lendu ei suudeta leida, siis peab firma hüvitama lennupileti hinna ning klient saab ise otsida sobiva lennu. Kui uus lennupilet on kallim, siis hüvitab kindlustus kuni 150 euro väärtuses lennupiletite erinevuse. Reisikindlustus katab ka transpordivahendi hilinemise või sellest maha jäämisega seotud kulud.
 2. Kaotatud pagas jõuab omanikuni keskmiselt viie päevaga. Kindlustusega ei pea reisi sihtpunkti jõudes kaotatud pagasi pärast muretsema. Seniks, kui kaotatud pagas omanikuni jõuab, on tal õigus vajalikke esmatarbekaupu poest osta ja kindlustus katab kulud kuni 300 euro ulatuses. Kui reisil peaks midagi juhtuma dokumentidega, siis katab kindlustus ka kulutused, mida on vaja uute dokumentide saamiseks.
 3. Haigestumise hind võib olla kõrge. Haigestumise korral katab kulud sobilik kindlustus. Kindlustus aitab ka siis, kui isik ise või pereliige haigestub enne reisi ja kauaoodatud puhkusele polegi võimalik minna — reisikindlustus katab sellisel juhul piletite hinna.
 4. Tõsisem trauma ei hüüa tulles. Ka reisil olles ei saa välistada õnnetusi, mille tagajärjed võivad olla kurvad. Raviprotseduuride ja lõikuse hind on kõrge, lisaks on vaja haiglas taastuda. Reisikindlustus katab meditsiinikulud ning vajadusel ka haigestunu transportimisega seotud kulud.
 5. Reisija on ise õnnetuse põhjustajaks. Kindlustust tehes peaks veenduma, et see kataks nii endaga juhtunud kui enda põhjustatud õnnetuste kulud. Kindlustus ei hüvita küll nõudeid, kui viga on saanud rendiauto- või paat, kuid teiste ootamatute õnnetuste puhul see aitab, juhul kui oled ise kogemata põhjustanud õnnetuse. Kaitse ülempiir sel juhul on 10 000 eurot.

 

Kui soovid rahulolevalt nautida oma reisi või soovid töölähetuses hingega oma tööle pühenduda, siis ära unusta tellida endale kaitset erinevate ja ootamatute ebameeldivuste üllatuste vastu! Reisikindlustus annab sulle kindlustunde ja kaitseb ettenägematute kulutuste eest, kui peaks mõni ebameeldiv õnnetusjuhtum juhtuma. BTA-st saab sinu tugi ja abi selles, et saaksid reisil olles kauaoodatud rõõmu ja rahulolu tunda!

 

COVID-19

Alates 14.07.2020 katab BTA reisikindlustus reisil tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) seoses COVID-19 viirusesse haigestumisega ning reisilt tagasipöördumise kulud, kui viirusesse nakatumise tõttu ei olnud võimalust varem soetatud tagasilennu piletid kasutada. Riski kindlustamiseks on oluline, et oleks valitud lisarisk „COVID-19“. Käesolev lisakaitse ei laiene riskile Reisitõrge.

 

Miks valida BTA reisikindlustus?

Meie eelised:

 • pakume kõige laiemat reisikindlustusprogrammide valikut, sh eraldi välja töötatud programme välismaale õppima suunduvatele tudengitele, kaugsõiduautojuhtidele ja väljaspool Eesti piire füüsilist tööd tegema minevatele isikutele;
 • BTA-l on oma reisiabiteenus. Helistades BTA reisiabiteenuse telefonile, saab klient igal ajahetkel kõige pädevamad ja üksikasjalikumad reisikindlustusalased nõuanded.  

 

Milliste riskide vastu on võimalik kindlustada?

Reisikindlustuse valimisel peaksite arvestama sihtkoha potentsiaalsete riskidega. Suurema riskiulatusega programmid pakuvad ka suuremaid hüvitisi, mistõttu soovitame kaugele välismaale sõites valida suurema katvusega paketi. Üksikasjalikku informatsiooni poliisiga kaetud riskide kohta leiate BTA reisikindlustuse tingimustest.

   
Peamised riskid:          
Ravikulud  
Erakorraline hambaravi  
Repatrieerimine  
Meditsiiniline evakueerimine  
Kulud kannatanu saatjale  
Passi või ID-kaardi vargus või kaotamine  
Õnnetusjuhtum surma või püsiva puude saabumisega  
Reisi tühistamine   
Pagasi vargus, rööv, kahjustumine või hävinemine  
Pagasi viibimine  
Kliendi vara sisaldava pagasi vargus  
Tsiviilvastutus  
Spordivarustuse kadumaminek, vargus või kahjustumine  
Õigusabi  
Lennu viibimine, tühistamine, pardale mittelubamine  
Liiklusõnnetusest tingitud lennust mahajäämine  
Ravikulud elukohariigis  
Reisi katkemine  
Kliendi valduses oleva spordivarustuse vargus  
Suusavarustuse purunemine, kahjustamine õnnetuse korral  

 

Milline on kindlustusterritoorium?

Reisikindlustuspoliisi kaitse kehtib poliisil märgitud territooriumil väljaspool Eesti Vabariiki. Reisikindlustuspoliisi ostes saate määrata järgnevad kehtivuspiirkonnad:

 • Euroopa (kõik Euroopa riigid, lisaks Türgi, Tuneesia, Egiptus, Iisrael, Kreeta, Küpros, Kanaari saared),
 • Läänemere piirkond (poliis kehtib Lätis, Leedus, Poolas, Taani, Norra, Soomes ja Rootsis),
 • Vene Föderatsioon või Valgevene,
 • kogu maailm.

 

Milline on poliisi kehtivusaeg?

Sõltuvalt planeeritava sõidu või reisi pikkusest saate osta reisikindlustuspoliisi kehtivusega 1 - 365 päeva.

Kui käid regulaarselt ärireisidel, pakume sulle ühe aasta pikkust reisikindlustuspoliisi, mille raames tagatakse kõigile sinu reisidele kindlustuskaitset ühe aasta vältel. Sel juhul saad ise valida iga eraldi reisi maksimaalse pikkuse - see võib olla 30, 60 või 90 päeva sinu vabal valikul.