TÜRGI
Small avatar screenshot 20200426 005626 instagram
ОТ:
385€

Вылет: 13.04.2021-31.10.2021

Продолжительность: 7-14

Отель:

★★★★★

Türgi 2021 hooaja esimene lend väljub 13.04.2021 ja lennupartneriks on Corendon Airlines.
Väljumised teisipäeviti ja neljapäeviti, saadaval on reisipaketid 7 ööks, 9 ööks, 12 ööks ja 14 ööks.

Türgi, Väljalend Tallinnast, otselend :

Viking Star 5* Kemer, Kõik hinnas hind al. 385,-
Side Alegria Hotel 5*, Side, Kõik hinnas hind al. 405,-
The Garden Beach 5* Alanya, Kõik hinnas  hind al. 414,-
Palmeras Beach Hotel 5* Alanya Kõik hinnas hind al. 419,-
Diamond Beach Hotel 5* Side Kõik hinnas hind al. 424,-
Diamond Elite Hotel 5* Side Kõik hinnas hind al. 424,-
Karmir Resort Hotel 5* Kemer Kõik hinnas hind al. 426,-
Sea Planet Resort and Spa 5* Side Kõik hinnas hind al. 427,-
Annabella Diamond Hotel 5-* Alanya Kõik hinnas hind al. 428,-
Diamond Premium Hotel 5* Side Ultra Kõik hinnas hind al. 439,-
Eftalia Marin 5* Alanya Ultra kõik hinnas hind al. 440,-
Armas Labada Hotel 5* Kemer Ultra kõik hinnas hind al. 445,-
Xoria Delux Hotel 5* Alanya Ultra Kõik hinnas hind al. 450,-
Grand Uysal Beach 5* Alanya, Kõik hinnas hind al. 452,-
Mirada Del Mar 5* Kemer Ultra kõik hinnas hind al. 460,-
Azura Delux 5* Alanya Ultra kõik hinnas hind al. 465,-
Horus Paradise Luxury 5* Side Ultra kõik hinnas hind al. 475,-
Onkel Beldibi Hotel 5* Kemer Kõik hinnas hind al. 475,-
Side Prenses Resort 5* Side Kõik hinnas hind al. 475,-
The Marilis Hill 5* Alanya Kõik hinnas hind al. 479,-
Adalya Art Side 5* Kõik hinnas hind al. 482,-
WATERSIDE RESORT 5* Side Ultra kõik hinnas hind al. 499,-
HOTEL TURAN PRINCE 5* Side Ultra kõik hinnas hind al. 549,-
LONG BEACH RESORT and SPA 5* Alanya Ultra kõik hinnas hind al. 549,-
DELPHIN DELUXE 5* Alanya Ultra kõik hinnas hind al. 579,-


Hinnas sisaldub:
* Lend  Tallinnast, otselend
* pagas
* lennujaamamaksud
* transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
* majutus valitud hotellis
* söögid vastavalt valitud paketileKindlustus
Soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustuse, mis kataks kulud terviseprobleemide, pagasi kadumise, rikkumise ning ka reisitõrke korral.
Poliisi vormistamisel tutvuge kindlasti selle tingimustega. Soovituslikult kindlustage ka pagas


Ettemaks 20 EUR kehtib: (Egiptus 2020/21; Türgi 2021; Egiptus 2021/22). Kogu reisi maksumus   tuleb tasuda hiljemalt 30 päeva enne väljalendu.
Juhul, kui reisija saab positiivse COVID-19 testitulemuse 48 h tundi enne reisi väljumist, on võimalik muuta reisikuupäeva, kehtima hakkab hetkel müügisüsteemis olev;
Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas kui reisib koos kaks inimest ja on kehtiv ainult uutele broneeringutele.
Kui soovid kasutada pakkumist, lisa broneeringu kommentaari ETTEMAKS 20 EUR.

COVID-19: juhul, kui reisija saab positiivse COVID-19 testitulemuse  48 h tundi enne reisi väljumist, on võimalik muuta reisikuupäeva, kehtima hakkab hetkel müügisüsteemis olev hind.
Üldjuhul nõuavad  kolmandad riigid sisenemisel tõendit negatiivse PCR-testi kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne riiki sisenemist. Reisilt naastes tuleb järgida Eestis kehtivaid eneseisolatsiooni reegleid.


Lennuinfo:
CAI320 Tallinn - Antalya (11:45-15:25)
CAI319 Antalya - Tallinn (07:00-10:45)


Viisa
Eesti ja Vene kodanikel on võimalik reisida Türki viisavabalt kohalolekuga kuni 90 päeva. Türki reisimiseks on vajalik kaasa võtta pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisilt saabumist, ID-kaardiga Türki reisida ei saa.
Vene kodanikel tuleb kindlasti kaasa võtta lisaks passile ka kehtiv ID-kaart, mis samuti kehtib 6 kuud peale reisilt saabumist.
NB! Eesti mittekodanikust elanikud nn. „halli passiga“ reisijad vajavad Türki sisenemiseks viisat. Alates 01.04.2014 on „halli passiga“ Türki reisijatel vaja viisa eelnevalt ette vormistada Türgi Saatkonna kodulehel, piiril viisat enam ei vormistata. Elektroonilist viisat saab vormistada aadressil: www.evisa.gov.tr. Online taotlusega on võimalik vormistada mitmekordne turismiviisa, millega saab riigis viibida maksimaalselt 90 päeva 180 päeva jooksul, hind 20 USD. Online viisataotluse eest saab tasuda vaid VISA/MASTER krediitkaardiga. Viisa vormistamiseks on vajalik pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisilt saabumist ning pakettreisi broneering. „Halli passiga“ reisijatel tuleb reisile kaasa võtta lisaks 6 kuud kehtivale passile ja elektroonilisele viisale ka kehtiv ID kaart, mis samuti kehtib 6 kuud peale reisilt saabumist.
Teiste riikide kodanikud peavad ise täpsustama informatsiooni viisa vajalikkusest enne reisi tellimist.


Hinnad on informatiivsed. Soodushinnaga kohti on piiratud arv.
Reisikorraldajal on Tiketa Tours ja õigus muuta  hindu ette teatamata.

Palun tutvu vastutava reisikorraldaja https://skytravel.ee/tours/573
Tingimused Teabeleht:https://skytravel.ee/stocks/260
Enne reisi, kasulik teada : https://skytravel.ee/stocks/264


Enne reisi
Riiki sisenemise tingimused: kõik vähemalt kuueaastased reisijad peavad Türki reisimiseks esitama koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaadi negatiivse PCR-testi tulemuse kohta. Test ei tohi olla tehtud rohkem kui 72h enne Türgi lennu väljumist. Testi peavad tegema kõik reisijad al 6-ndast eluaastast.
Sertifikaat tuleb esitada juba Tallinnas lennule minnes. Sertifikaadi puudumisel reisijat lennukile ei lubata.
Sertifikaati küsitakse ka sihtkohta saabudes ning hotellis.
• Soovitame PCR testi tegemise aeg broneerida varakult, soovitavalt kohe peale reisi broneerimist, et saada aeg soovitud ajaks. Viimasel hetkel ei pruugi enam sovivat aega olla.
Reisija vastutab ise õigeaegselt tehtud PCR testi eest. Testi tegemiseks saab rohkem infot ja aegu broneerida lehel https://koroonatestimine.ee/
• SYNLABis tasulisena koroonaviiruse proovi andnud inimesed saavad negatiivse testi tulemuse korral tellida sertifikaadi läbi kliendiportaali minu.synlab.ee, kust saab selle endale alla laadida ja välja printida. Kindlasti printige sertifikaat värviprinteriga.
• Mobiilirakendusest TESTI saab ise koostada oma negatiivse PCR testi inglise keelse sertifikaadi ning selle välja printida. Kindlasti printige sertifikaat värviprinteriga.
• Testimisele minnes tuleb kaasa võtta sama dokument, millega minnakse reisile – PASS.
• Türgi ei tunnista veel tõendit Covid-19 läbipõdemise kohta, antikehade testi ega ka vaktsineerimistunnistust. Riiki sisenemiseks sobib ainult PCR testi negatiivse tulemusega inglise keelne sertifikaat. Juhime teie tähelepanu sellele, et peale Covid-19 läbipõdemist võib testi tulemus olla veel mitu kuud positiivne, kuigi inimene on juba terve.
• Alates 15.03.2021 peavad kõik lennukiga Türki saabujad täitma enne Türki suunduvale lennukile asumist veebilehel register.health.gov.tr vastava ankeedi. Ankeeti saab täita kõige varem 72h enne reisi. Ankeet tuleb täita kõigil reisijatel, ka üle 2-a vanustel lastel. Reisija peab ankeedi pärast veebilehel täitmist ja edastamist välja trükkima või siis mobiilsesse seadmesse alla laadima ning esitama täidetud ankeedi enne lennukile asumist. Ankeedi täitmisel genereeritakse reisijale ka HES-kood.
Ankeeti sisestage sama dokumendi number, millega lähete reisile – PASS.
• Täiendavad, karmimad reeglid (test + kohustuslik eneseisolatsioon) kehtivad reisijatele, kes saabuvad Türki Ühendkuningriigist, Taanist või Lõuna-Aafrikast või kes on viibinud nendes riikides viimase 10 päeva jooksul enne Türki saabumist.
• Soovitame reisi broneerimisel koheselt vormistada ka reisikindlustus, mis kataks ka Covid-19 juhtumid. Soovitame Salva kindlustust, mille tingimustega tutvumiseks ning vormistamiseks võtke ühendust meie müügiosakonnaga.


Lend
Nii Tallinna kui Antalya lennujaamas on kohustuslik kanda maske ning hoida teiste reisijatega võimalusel distantsi. Kaitsemaskide kandmine kogu lennu vältel on kohustuslik. Alla 6-aastased lapsed ja meditsiinilist põhjust omavad reisijad on näomaski kandmise kohustusest vabastatud.
Reeglid ja piirangud Türgis
• Kõikides avalikes kohtades, sh tänaval ja kauplustes, asutustes, kortermajade trepikodades ning ühiskondlikus transpordis ja teistes sõidukites on maski kandmine kohustuslik. Kehtib nõue hoida distantsi (1,5 kuni 2 meetrit).
• Hotellides võib olla pakutvate teenuste arv tavapärasest piiratum. Paljud hotellid ei paku
aktiivset meelelahutust. Spaad, spordisaalid on üldiselt avatud ja järgivad kõrgendatud hügieeninõudeid. Hotellide juhtkonnad otsustavad ise milliseid teenuseid nad pakuvad ja millised on lahtiolekuajad.
• Kohvikud ja restoranid on avatud kl 9.00-19-00. Poed, suveniirikauplused on avatud esmaspäevast laupäevani, supermarketid esmaspäevast pühapäevani. Lahtioleku kellaajad võivad olla tavapärasest erinevad. Antud reeglid ja piirangud kehtivad Türgis hetkel teadaolevalt kuni 15.04.2021.


Eestisse tagasi tulles
Eestisse tagasi tulles on kohustuslik 10-päevane eneseisolatsioon.
Juhul kui soovitakse lühendada eneseisolatsioon, on kaks võimalust:
1) Teha PCR test Türgis mitte varem kui 72 h enne Eestisse saabumist. TUI esindajatelt saate infot testi andmise võimaluste kohta. Testi tegemine maksab 270 Türgi liiri (u 31 EUR, olenevalt hetkel kehtivast kursist). Teile väljastatakse kood, mille abil saab oma testi tulemust nutiseadmes näha. Eestis olles on võimalik alates kuuendast päevast pärast Türgis tehtud esimest testi, teha teine test. Kui Türgis on tehtud esimene test, mille tulemus oli negatiivne, siis naastes Eestisse tuleks olla eneseisolatsioonis, kuid tohib käia nt poes, tööandjaga kokkuleppel tööl, ent vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Inimene vabaneb 10-päevasest liikumisvabaduspiirangust ennetähtaegselt, kui mõlema testi tulemused on negatiivsed.
2) Teha PCR test Eestisse saabudes lennujaamas. Eesti elanikele on testimine tasuta, välismaalased saavad kohapeal tasuda kaardimaksega. Lennujaamas testitakse inimesi elavas järjekorras. Kuni esimese testitulemuse saamiseni tuleb olla eneseisolatsioonis. Kui tulemus on negatiivne, tuleks olla eneseisolatsioonis, kuid tohib käia nt poes, tööandjaga kokkuleppel tööl, ent vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Teine test tuleb teha 6 päeva peale esimest testi. Tavaellu võib naaseda peale teise testi negatiivse vastuse saamist. Reisipiirangud ja reeglid ei olene reisikorraldajast ja võivad muutuda.
Täpsema info leiate siin https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele, siin https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov ja siin https://koroonatestimine.ee/patsiendile/reisilt-naasmine
NB! Antud tingimused, reeglid ja piirangud võivad muutuda ja ei sõltu reisikorraldajast

 

 

Kõik võimalikud küsimused ja ettepanekud on teretulnud:
E-post: info@skytravel.ee, sales@skytravel.ee

 

 

t