Cynthiana Beach Hotel 3*
Small avatar 168491

Kristallselge veega lahesopid, meeldiv atmosfäär ja mitmekesised puhkamisvõimalused meelitavad puhkajaid veetma oma puhkust Küprosel Paphosel. Pakkumine sisaldab otselendusid Tallinnast, majutust 3* rannahotellis Cynthiana Beach Hotel koos valikulise majutuspaketiga ja edasi- tagasi transfeere .

Küprosel on olemas kõik tingimused suurepäraseks puhkuseks - tervendav kliima, esmaklassilised hotellid, erakordselt rõõmsameelne ja külalislahke kohalik rahvas ja suurepärane valik vaatamisväärsusi. Tänu soodsale asukohale, saab Küprosel nautida rannamõnusid veidi kauem kui muudes Vahemere kuurortides.

Kogu Paphose linn kuulub Unesco maailmapärandi nimekirja. Paphos jaguneb kaheks osaks: nn Kato Paphos (Lower Paphos) ehk linna mereäärne osa, kus asuvad linna tähtsaimad ajaloolised vaatmisväärsused ja jahisadamaga kuurordikeskus ning Ktima (Upper Paphos) ehk Paphose tegelik linnakeskus.

Pakkumise hotell 3* Cynthiana Beach Hotel sub Kato Paphose lähedal, kus on maaliline kalasadam, keskaegne kindlus ning Küprose ühed põnevaimad varemed ja arheoloogilised paigad. Hotellikliendid on andnud sooja tagaisidet hotelli asukoha ja teenusekvaliteedi eest. Hotellil on oma liiva- kui ka kivine rand. Hotelli ümbritseb lopsakas taimestik koos tuules kiikuvate palmide ja banaaniistandustega ning iga akna, rõdu või terrassi all laiub sillerdav Vahemeri.

Hotell Cynthiana asub otse mere ääres ning pakub võimalust harrastada selliseid veespordialasid nagu sukeldumine ja snorgeldamine. Hotellikülalistele on avatud lisaks hotelli sise-, väli- ja lastebasseinid.

Pakkumise hotelli 3* Cynthiana Beach Hotel kõik rõduga hotellitoad on varustatud konditsioneeriga, sat-tv ja privaatse vannitoaga kus on dush ning föön.


Отель CYNTHIANA BEACH 3*, Пафос / Paphos Кипр: цены на отдых, фото, отзывы,  бронирование онлайн. Лучшие предложения от Библио-Глобус  Cynthiana Beach 3* Пафос/Кипр – отзывы и цены на туры в отель   
 
Cynthiana Beach Hotel 3* Majutus hommikusöögiga hind al.499 EUR

Küpros, Paphos, väljalend Tallinnast : 02.05,06.05,09.05,13.05,16.05,20.05,23.05,27.05,30.05  / 7 ööd
Cynthiana Beach Hotel 3* Majutus hommikusöögiga hind al.499 € hommiku ja õhtusöök, hind al.675€/ Kõik hinnas, hind al. 799€

Küpros, Paphos, väljalend Tallinnast : 03.06,06.06,10.06,13.06,17.06,20.06,24.06,27.06/ 7 ööd
Cynthiana Beach Hotel 3* Majutus hommikusöögiga hind al.599 € hommiku ja õhtusöök, hind al.699€/ Kõik hinnas, hind al. 849€Hinnas sisaldub:
* Lend  Tallinnast, otselend
* käsipagas
* lennujaamamaksud
* transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
* majutus valitud hotellis
* söögid vastavalt valitud paketile

Lisamaksulised teenused:
*Äraantav pagas lendudel max. 20kg
*Edasi- tagasi privaattransfeerid lennujaamast hotelli
* Võimalus valida kas maa- või merevaatega erineva klassi tuba
* Reisikindlustus

Kindlustus
Soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustuse, mis kataks kulud terviseprobleemide, pagasi kadumise, rikkumise ning ka reisitõrke korral.
Poliisi vormistamisel tutvuge kindlasti selle tingimustega. Soovituslikult kindlustage ka pagas


Eesti kodaniku pass
Eesti kodanikule on Küprosele reisimine viisavaba.
Saab reisida nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Soovitav on reisida Küprosele passiga.
Soovitav on tervise- ja reisikindlustuse olemasolu.


Eesti hall välismaalase pass, olemas elamisluba Eestis ja Vene kodaniku pass, olemas elamisluba Eestis
Viisavaba kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul.
Vajalikud dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
– elamisluba Eestis (originaal), kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi
– edasi- tagasi piletite broneering
– tervisekindlustus kogu reisi perioodiks
– piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks
– soovitav kinnitus majutuse olemasolu kohtaHinnad on informatiivsed.
Reisikorraldajal on õigus muuta hindu ette teatamata.
Tegemist on reisikorraldaja  Skytravel/Slk Company OU  pakkumisega.
Palun tutvu vastutava reisikorraldaja https://skytravel.ee/stocks/262


Reisile minek
Reisijal peab olema reisil kaasas PCR testi negatiivse tulemuse sertifikaat –kas paberkandjal või digitaalselt. Lastel on PCR-test nõutav alates 6. eluaastast. PCR test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne Küprosele saabumist.
Testi  vastus  tuleb  võtta  ingliskeelse  tõendina  (sertifikaadina).  Ilma ingliskeelse tõendita reisijat lennuki pardale ei lubata.
Reisijal  peab  olema  reisil kaasas  FCS  vorm –kas paberkandjal välja prinditud või digitaalselt PDF formaadis oma nutiseadmes.Negatiivse testi tulemus, QR kood ja lennule minekuks vajaminevad korrektselt täidetud dokumendid tuleb esitada nii lennule minekul Tallinna lennujaamas, kui ka sihtkohas.
Reisijal peab olema reisil kaasas sama isikut tõendav dokument (kasutada ainult passi või ainult ID-kaarti), mis esitati koroonatesti tegemisel ja kasutati FCS dokumendivormi täitmisel, QR koodi saamiseks

Naastes tagasi Eestisse
Naastes Eestisse Euroopa Liidu riikidest või Euroopa Liidu Nõukogu soovituses olevatest riikidest, mille antud nädala nakatumisnäitaja on 150 või kõrgem, rakendub 10-päevane isolatsioonikohustus. Eneseisolatsiooni alternatiiviks on negatiivsed koroonatesti tulemused. Lisainfo Välisministeeriumi leheltwww.vm.ee.Info võib aja jooksul muutuda ning riigid võivad võtta rahvatervise huvides vastu täiendavaid piiranguid. Erinevate riikide poolsete regulatsioonide, muudatuste ja otsuste eest Novatours ei vastuta.Palume  tungivalt  jälgida kõikide  instantside  informatsiooni,  milledele  on  ka  meie  kirjas  viidatud.  Informatsiooni uuendatakse jooksvalt.Lisainfo kõikide Hispaaniariiklike ohutusmeetmete kohtaseoses Covid-19 levikuga inglise keelesleiad SIITKõik võimalikud küsimused ja ettepanekud on teretulnud:
E- post: : sales3@skytravel.ee